MÖBLER / Bord / Bord 12983348
nr 1298 3348
Bord
Gustaviansk stil. Bredd: 110 cm. Djup: 75 cm. Höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
måndag 16 december 2019
kl 18:19:27
Den Gustavianska stilen
Superellipsbordet